Jak udekorować ścianę nad pokojemUrządzenie własnego mieszkania oznacza sporo pracy. Zanim zaczniemy działanie najczęściej nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo czeka na nas dylematów. Przestrzeń w własnym m wymaga przemyślanego zaaranżowania. Nie ominie cię lustrowanie portali o tematyce wnętrzarskiej oraz kartkowanie najnowszych gazet.
Zwykle skupiamy się w pierwszej kolejności na najczęściej używanych pomieszczeniach. Z czasem jednak nadchodzi pora również na mniej istotne elementy wystroju domu. Przykładem jest przestrzeń znajdująca się nad schodami.

Warto odpowiednio o nią zadbać, gdyż każdy z domowników będzie oglądać ją co najmniej kilka razy każdego dnia.
Ciekawym pomysłem na zagospodarowanie tej na pozór bezużytecznej przestrzeni jest urządzenie swojego rodzaju kącika wspomnień. Żeby zrealizować ten plan, przydadzą się rodzinne zdjęcia. Najlepiej wydrukować je w różnorakich wymiarach i oprawić w ramki o jednakowej kolorystyce. Każde zejście po schodach będzie wywoływać miłe wspomnienia.W wielu domach brakuje odpowiedniego miejsca, aby eksponować rodzinne fotografie.

Dobrym rozwiązaniem na urządzenie ściany na klatce schodowej może być umieszczenie na niej dopasowanej do miejsca fototapety. Nietuzinkowo będą wyglądać te fototapety, na których będzie widać głębia. Przestrzeń klatki schodowej optycznie zwiększy się. Oryginalny efekt można uzyskać, wybierając fototapetę ze… schodami. Stworzysz iluzję, jak gdyby z domowych schodów można było wyjść na francuską uliczkę czy uroczą parkową ścieżkę.
Jeśli wybierasz mniej rzucające się w oczy rozwiązania, weź pod uwagę użyteczne oświetlenie na ścianie nad schodami. Mogą ładnie wyglądać, a w tym samym czasie wspierać bezpieczeństwo lokatorów.

https://zyczenia.eu/birthday/en/